Про нас

Юридична компанія «Профит-Лекс» заснована командою професіоналів у сфері цивільного, господарського, корпоративного, фінансового, податкового, інвестиційного права. Наші співробітники мають величезний досвід роботи в складних бізнес-проектах, починаючи з розробки моделі бізнесу і закінчуючи побудовою складних холдингових структур.

Ми відповідальні, пунктуальні і віддані своїй справі. Маючи досвід роботи у бізнес-структурах, розуміємо суть бізнесу і працюємо задля того, щоб бути корисними Вам як на старті бізнес-проектів, так і на етапі їх розвитку.

Знаємо і у своїй практиці приймаємо до уваги особливості галузі і регіону, пропонуючи Вам оптимальний спосіб вирішення завдань, що стоять перед нами.

До кожного завдання підходимо як до комплексного проекту, при реалізації якого враховуються всі нюанси і особливості Вашої компанії. Ми раді ділитися нашими знаннями і досвідом. Юристи компанії володіють українською, російською, англійською мовами. Серед партнерів - провідні юридичні компанії Європи, тому для нас немає меж в реалізації ідей для Вашого розвитку.

Ми працюємо не лише в Україні, але і в інших юрисдикціях, де присутній вітчизняний бізнес. В партнерстві з нами Ви отримуєте корпоративного консультанта, що зацікавлений в успіху Вашої справи.